Studenci

Aktualności

Kursy dla studentów w ramach projektu NERW 2 PW – nabór uczestników

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów czterech ostatnich semestrów studiów I i II stopnia do udziału w bezpłatnych kursach w zakresie umiejętności informatycznych.

Program Stażowy „Energia dla Przyszłości”

Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz spółki energetyczne: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. i Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. organizują siódmą edycję Programu Stażowego „Energia dla Przyszłości”, który jest skierowany do studentów i absolwentów najlepszych polskich uczelni technicznych, wytypowanych zgodnie z rankingiem Perspektywy 2021.

Student SiMR beneficjentem programu Narodowa Reprezentacja Akademicka

Konrad Czabok, student II roku na kierunku Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych, został zakwalifikowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki do udziału w programie wsparcia procesu kształcenia wybitnych sportowców wyczynowych.

Oferta stypendialna „Nowe technologie dla dziewczyn” kierowana do studentek

Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel zapraszają studentki do aplikowania do 8 edycji prestiżowego programu stypendialnego „Nowe technologie dla dziewczyn” i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium.

Konferencja Mentoringowa Biura Karier z udziałem przedstawicieli Wydziału SiMR

25 maja 2022 roku w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej odbyła się Konferencja Mentoringowa zorganizowana przez Biuro Karier PW. Jej celem była wymiana doświadczeń, wiedzy i inspiracji w zakresie rozwoju zawodowego, przedsiębiorczości i mentoringu. Inicjatywa nawiązuje do prowadzonego od 2018 roku politechnicznego Programu Mentoringowego, który kreuje i wzmacnia relacje uczelnia – biznes i studenci – absolwenci.