Badania i nauka

Aktualności

Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Konrada Oleksińskiego

W dniu 24 I 2022 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 odbędzie się w trybie zdalnym publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Konrada Oleksińskiego, zatytułowanej „Reprezentacje, składowanie i zarządzanie wiedzą w projektowaniu szczegółowym”.

Konkurs na artykuł naukowy „Debiut naukowy 2022” – zaproszenie dla studentów

Zapraszamy wszystkich naszych studentów do wzięcia udziału w konkursie na innowacyjny artykuł naukowy, projekt,  pt.: „Debiut naukowy 2022” – „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ a EUROPEJSKI ZIELONY ŁAD”.

Obrona rozprawy doktorskiej

W dniu 28 VI 2021 r. (poniedziałek) o godz. 10:00 odbędzie się w trybie zdalnym publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Marka Krzywobłockiego, zatytułowanej „Optymalizacja struktur energochłonnych pojazdów samochodowych z wykorzystaniem metody makro elementów”.

Seminarium naukowe POB Technologie Materiałowe

Zapraszamy do udziału w Seminarium naukowym POB Technologie Materiałowe, które odbędzie się w dniu 10.05.2021 r. w trybie zdalnym. Podczas wirtualnego spotkania laureaci I Konkursu POB Technologie Materiałowe zaprezentują swoje projekty i stan prac na półmetku okresu realizacji.

Szczegółowe informacje »  

Obrona rozprawy doktorskiej

W dniu 19 III 2021 r. (piątek) o godz. 12:15 odbędzie się w trybie zdalnym publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Jarosława Pruszyńskiego, zatytułowanej „Reprezentacja, składowanie i zarządzanie wiedzą w projekcie koncepcyjnym”.